Oferujemy najwyższą jakość produkcji opakowań i etykiet. Jesteśmy jedną z pierwszych polskich drukarni, które wprowadziły system zarządzania jakością ISO 9001.

Najwyższa jakość opakowań i etykiet

Drukarnia Multipress traktuje swoje logo jako symbol jakości potwierdzający najwyższy poziom produkowanych opakowań i etykiet. Od lat pracujemy dla najbardziej wymagających Klientów i zajmujemy się jedną z najtrudniejszych dziedzin produkcji poligraficznej. Zapewnienie najwyższej jakości to nasz priorytet i nasze zobowiązanie.

System Zarządzania Jakością ISO 9001

Zakres Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001 w Drukarni Multipress obejmuje pełny proces technologiczny począwszy od przygotowania plików do druku, a skończywszy na wyrobie gotowym w postaci opakowania czy etykiety. Nad jakością produkcji opakowań i etykiet czuwa Dział Kontroli Jakości.

Powtarzalność i precyzja wykonania

Kluczem do zapewnienia najwyższej jakości produkowanych opakowań i etykiet jest pełna automatyzacja produkcji oraz zastosowanie najnowszych technologii uznanych światowych producentów takich jak Heidelberg, Gietz, Heiber & Schröder czy Sanwa. Na każdym etapie cyklu produkcji wdrożone są rozwiązania technologiczne, które gwarantują powtarzalność, precyzję i doskonały efekt końcowy.

Technologie w Drukarni Multipress