Szukasz dobrej i stabilnej pracy?

Uważasz, że jesteś osobą, która swoimi umiejętnościami i działaniem może przyczynić się do sukcesu naszej firmy? Prześlij nam swoje CV oraz list motywacyjny podając w tytule maila nazwę stanowiska, na które aplikujesz.

Poniżej znajdziesz aktualną listę stanowisk, na które obecnie poszukujemy kandydatów do pracy.

Jeśli nie znalazłeś interesującego Cię stanowiska lub na stronie nie ma aktualnych ofert pracy, zapraszamy Cię do wysłania nam swojego CV i listu motywacyjnego, podając w treści obszar organizacji, w którym chciałbyś pracować.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

„Ja niżej podpisany, na podstawie art.  6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Drukarnię Multipress sp. z o.o. s.k. z siedzibą w Morawicy dla celów prowadzonej rekrutacji na stanowisko ……………………”


Operator wózka widłowego

Wymagane uprawnienia na wózki widłowe oraz dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym. Oferujemy umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w nowoczesnej siedzibie w Morawicy k/Krakowa.

Czytaj dalej

Specjalista ds. sprzedaży w branży poligraficznej

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za aktywną sprzedaż produktów i usług firmy, pozyskiwanie nowych klientów oraz aktywny wkład w tworzenie wizerunku firmy na rynku.

Czytaj dalej