Szukasz dobrej i stabilnej pracy?

Uważasz, że jesteś osobą, która swoimi umiejętnościami i działaniem może przyczynić się do sukcesu naszej firmy? Prześlij nam swoje CV oraz list motywacyjny podając w tytule maila nazwę stanowiska, na które aplikujesz.

Poniżej znajdziesz aktualną listę stanowisk, na które obecnie poszukujemy kandydatów do pracy.

Jeśli nie znalazłeś interesującego Cię stanowiska lub na stronie nie ma aktualnych ofert pracy, zapraszamy Cię do wysłania nam swojego CV i listu motywacyjnego, podając w treści obszar organizacji, w którym chciałbyś pracować.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

„Ja niżej podpisany, na podstawie art.  6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Drukarnię Multipress sp. z o.o. s.k. z siedzibą w Morawicy dla celów prowadzonej rekrutacji na stanowisko ……………………”


Pracownik Działu Obsługi Klienta

Drukarnia poszukuje osoby odpowiedzialnej za budowanie bazy potencjalnych klientów, prowadzenie negocjacji oraz tworzenie ofert handlowych. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny oraz sympatyczną atmosferę.

Czytaj dalej

Pakowacz

Praca stała lub dorywcza. Oferujemy korzystne warunki zatrudnienia oraz bogate świadczenia pozapłacowe.

Czytaj dalej

Drukarz offsetowy

Wymagamy znajomości obsługi maszyn drukujących oraz technologii druku offsetowego. Oferujemy interesującą pracę pełną ambitnych wyzwań.

Czytaj dalej

Pomocnik drukarza

Czekamy właśnie na Ciebie jeśli posiadasz wykształcenie techniczne, mile widziane poligraficzne. W zamian za zaangażowanie gwarantujemy możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia w branży poligraficznej.

Czytaj dalej