Szukasz dobrej i stabilnej pracy?

Uważasz, że jesteś osobą, która swoimi umiejętnościami i działaniem może przyczynić się do sukcesu naszej firmy? Prześlij nam swoje CV oraz list motywacyjny podając w tytule maila nazwę stanowiska, na które aplikujesz.

Poniżej znajdziesz aktualną listę stanowisk, na które obecnie poszukujemy kandydatów do pracy.

Jeśli nie znalazłeś interesującego Cię stanowiska lub na stronie nie ma aktualnych ofert pracy, zapraszamy Cię do wysłania nam swojego CV i listu motywacyjnego, podając w treści obszar organizacji, w którym chciałbyś pracować.

W aplikacji prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (DzU nr 133, poz. 883).


Pracownik Działu Obsługi Klienta

Drukarnia poszukuje osoby odpowiedzialnej za budowanie bazy potencjalnych klientów, prowadzenie negocjacji oraz tworzenie ofert handlowych. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny oraz sympatyczną atmosferę.

Czytaj dalej

Pakowacz

Praca stała lub dorywcza. Oferujemy korzystne warunki zatrudnienia oraz bogate świadczenia pozapłacowe.

Czytaj dalej

Drukarz offsetowy

Wymagamy znajomości obsługi maszyn drukujących oraz technologii druku offsetowego. Oferujemy interesującą pracę pełną ambitnych wyzwań.

Czytaj dalej

Pomocnik drukarza

Czekamy właśnie na Ciebie jeśli posiadasz wykształcenie techniczne, mile widziane poligraficzne. W zamian za zaangażowanie gwarantujemy możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia w branży poligraficznej.

Czytaj dalej