Najwyższa jakość, optymalizacja kosztów, a dla wymagających Klientów – oryginalność i unikatowość, to właśnie Drukarnia Multipress. Zapraszamy do współpracy!

Przeczytaj artykuł o Drukarni Multipress

Nowoczesna drukarnia z ponad 20-letnią tradycją

Drukarnia Multipress to firma o ugruntowanej pozycji rynkowej, która działa na rynku od 1991 roku. Dzięki ciągłemu rozwojowi oraz inwestycjom w najnowsze technologie staliśmy się jedną z najnowocześniejszych drukarni opakowaniowych w Polsce. Wielokrotnie wprowadzaliśmy w życie innowacje technologiczne oraz nowatorskie rozwiązania w dziedzinie druku i uszlachetniania druku.

Innowacje i nowe technologie

Specjalizacja w opakowaniach i etykietach

Specjalizujemy się w produkcji etykiet oraz opakowań o wysokim stopniu przetworzenia. Produkujemy opakowania kartonowe oraz etykiety w technologii offset i flexo. Posiadamy zaplecze technologiczne umożliwiające wykonywanie wszelkiego rodzaju uszlachetnień druku. Ściśle współpracujemy z Klientami i potrafimy zaproponować optymalne rozwiązania z punktu widzenia potrzeb marketingowych i uwarunkowań budżetowych.

Opakowania kartonowe i etykiety

Doświadczenie i znajomość specyfiki branżowej

Dużą wartością dla naszych Klientów jest znajomość specyfiki branżowej, która umożliwia nam kreowanie i wdrażanie rozwiązań opakowaniowych skutecznych pod względem marketingowym. Posiadamy doświadczenie w produkcji wysokiej jakości opakowań i etykiet dla Klientów z branży FMCG, spożywczej, cukierniczej, alkoholowej, tytoniowej, kosmetycznej, produkcji leków OTC oraz innych branż.

Produkty i rozwiązania branżowe

Liczne nagrody i wyróżnienia

Drukarnia Multipress wielokrotnie zdobywała uznanie w środowisku poligraficznym. Jesteśmy laureatami licznych nagród i wyróżnień. Między innymi, w 2009 roku zdobyliśmy statuetkę Złotego Gryfa – nagrodę przyznawaną przez Polską Izbę Druku za czteroelementowy zestaw etykiet na wino Daos, a rok później dostaliśmy Wielką Nagrodę Fleksograficzną Grand Prix flekso’2010 – w Konkursie organizowanym przez Zrzeszenie Polskich Fleksografów. Ponadto, czterokrotnie otrzymaliśmy tytuł „Gazeli Biznesu” – wyróżnianie dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm na rynku polskim. W 2015 roku otrzymaliśmy dwie statuetki Złotego Gryfa oraz statuetkę Diamentowego Gryfa.